Öğrenci Taşımcılığı

Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın konforlu ve güvenli yolculuklar yapması için çalışmaktayız. Anasınıfı, İlköğretim, Lise, Üniversite, Etüt Merkezleri ve Dershanelerde öğrenci taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

Öğrenci taşımak dikkat ve sorumluluk gerektiren bir iştir. Özellikle öğrenci servis araçlarının bakımı ve temizliği işimizin en önemli bölümüdür. Araçlarımız düzenli olarak dezenfekte ettirilmekte, periyodik bakımları ise kesinlikle aksatılmamaktadır. Ayrıca servis araç şoförlerimizin, firmamız bünyesinde hizmet verebilmesi için gerekli birinci şartımız deneyimli olmalarıdır.

* En az 5 yıllık ehliyet sahibi olma şartı, * 5 yıl süresince düzenli olarak araç kullanmış olmaları, * Adli sicil kaydının öğrenci taşımacılığı yapmasına engel olmaması, * Herhangi bir sağlık sorununun olmaması şartları en çok dikkat ettiğimiz hususlardan sadece birkaçıdır.

Öğrenci taşımak sorumluluk ister.

Minibüslerimiz öğrencilerimiz için baştan sona yenilendi. Koridorlar açıldı, özel koltuklarla donatıldı. Her koltuğa, Avrupa Birliği standartlarına uyumlu olarak, en son teknolojiye göre üretilmiş 3 noktadan bağlantılı emniyet kemerleri yerleştirildi. Artık çocuklar mutlu, anne-babalar ve öğretmenlerin içi rahat…

Siz de en değerli varlıklarınızı işin uzmanına teslim edin, rahat edin…